Optiniai stiprintuvai SPECTRA

SPECTRA įranga. 1550nm optiniai EDFA stiprintuvai.

501481
SE1550-16 Outdoor
16dBm EDFA optinis stiprintuvas, lauko sąlygoms.
501482
SE1550-23 Outdoor
23dBm EDFA optinis stiprintuvas, lauko sąlygoms.
501490
SE1550-32x21
32x21dBm MultiPath EDFA, vidaus sąlygoms. 19"
501491
SE1550-32x16
32x16dBm MultiPath EDFA, vidaus sąlygoms. 19"
501492
SE1550-1x24
1x24dBm MultiPath EDFA optinis stiprintuvas, vidaus sąlygoms. 19'
501493
SE1550-16x16
16x16dBm MultiPath EDFA, vidaus sąlygoms. 19"
501494
SE1550-16x21
16x21dBm MultiPath EDFA, vidaus sąlygoms. 19"
501505
SE1550-18
18dBm EDFA optinis stiprintuvas, vidaus sąlygoms. 19'
501506
SE1550-20
20dBm EDFA optinis stiprintuvas, vidaus sąlygoms. 19'
501507
SE1550-22
22dBm EDFA optinis stiprintuvas, vidaus sąlygoms. 19'
501508
SE1550-24
24dBm EDFA optinis stiprintuvas, vidaus sąlygoms. 19'

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.