Komutacinės spintos ir priedai

19" spintos, stovai, jų priedai. Varinių kabelių paskirstymo dėžės.

19" spintos ir stovai
19" spintos ir stovai
19" spintos ir stovai
19" spintos ir stovai telekomunikaciniai įrangai
19" spintų priedai
19" spintų priedai
19" spintų priedai
19" spintų priedai
Varinių kabelių dėžės
Varinių kabelių dėžės
Varinių kabelių dėžės
LAN ir telefoniniu kabelių paskirstymo dėžės

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos