Kabelių pratraukimo sistemos

Kabelių pratraukimo sistemos

FRP Duct rodder -6/150 560069
FRP Duct rodder -6/150
Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø6mm, 150m
FRP Duct rodder -6/50 560070
FRP Duct rodder -6/50
Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø6mm, 50m
FRP Duct rodder -8/100 560071
FRP Duct rodder -8/100
Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø8mm, 100m
FRP Duct rodder -9/100 560072
FRP Duct rodder -9/100
Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø9mm, 100m
FRP Duct rodder -9/150 560073
FRP Duct rodder -9/150
Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø9mm, 150m
FRP Duct rodder -11/200 560074
FRP Duct rodder -11/200
Kabelių ir laidų traukimo įrenginys Ø11mm, 200m

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos