Oriniai, "ADSS"

Optiniai lauko kabeliai kabinimui tarp atramų. "ADSS" tipo, dielektriniai.

SPECTRANET SMTG(6kN)-D-96SM 491373
SPECTRANET SMTG(6kN)-D-96SM
96 fiber ADSS, 6kN for 100-150m spans
Kaina: 1.85 €
SPECTRANET SMTG(6kN)-D-144SM 491374
SPECTRANET SMTG(6kN)-D-144SM
144 fiber ADSS, 6kN for 100-150m spans
Kaina: 2.5 €
SPECTRANET SMTG(7kN)-D-48SM 491375
SPECTRANET SMTG(7kN)-D-48SM
48 fiber ADSS, 7kN for 150-180m spans
Kaina: 1.1 €
SPECTRANET SMTG(8kN)-D-96SM 491376
SPECTRANET SMTG(8kN)-D-96SM
96 fiber ADSS, 6x16. 8kN for 150-180m spans
Kaina: 2.1 €
SPECTRANET SMTG(10kN)-D-96SM 491377
SPECTRANET SMTG(10kN)-D-96SM
96 fiber ADSS, 8x12, 10kN for 150-180m spans
Kaina: 2.0 €
SPECTRANET SCT0(f)-D-4SM 491400
SPECTRANET SCT0(f)-D-4SM
Plokščias ADSS. 600N. 4xSM G652D skaidulos
Kaina: 0.17 €
SPECTRANET SCT0(f)-D-8SM 491401
SPECTRANET SCT0(f)-D-8SM
Plokščias ADSS. 600N. 8xSM G652D skaidulos
Kaina: 0.21 €
SPECTRANET SCT0(f)-D-12SM 491402
SPECTRANET SCT0(f)-D-12SM
Plokščias ADSS. 600N. 12xSM G652D skaidulų
Kaina: 0.26 €
SPECTRANET SCT0(f)-D-16SM 491403
SPECTRANET SCT0(f)-D-16SM
Plokščias ADSS. 600N. 16xSM G652D skaidulų
Kaina: 0.31 €
SPECTRANET SCT0(f)-D-2SM 491404
SPECTRANET SCT0(f)-D-2SM
Plokščias ADSS. 600N. 2xSM G652D skaidulos
Kaina: 0.16 €
SPECTRANET SCT0(f)-D-24SM 491405
SPECTRANET SCT0(f)-D-24SM
Plokščias ADSS. 600N. 24xSM G652D skaidulos
Kaina: 0.39 €

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos