Koaksialiniai ryšio kabeliai

50Ω ir 75Ω koaksialiniai kabeliai ryšio sistemoms, TV tinklams, vaizdo stebėjimo sistemoms ir kt.

50Ω koaksialiniai kabeliai
50Ω koaksialiniai kabeliai
50Ω koaksialiniai kabeliai
50Ω koaksialiniai kabeliai ryšio sistemoms, internetui per radio ir kt
75Ω mini kabeliai
75Ω mini kabeliai
75Ω mini kabeliai
75Ω koaksialiniai kabeliai trumpiems laidams, įrangos pajungimui.
75Ω video kabeliai
75Ω video kabeliai
75Ω video kabeliai
75Ω koaksialiniai kabeliai vaizdo stebėjimo sistemoms.
75Ω TV kabeliai
75Ω TV kabeliai
75Ω TV kabeliai
75Ω kabeliai kabelinės ir eterinės TV tinklams.

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos