FE L2 valdomi komutatoriai

Fast Ethernet valdomi L2 komutatoriai palaiko visas L2 funkcijas, įskaitant tinklo saugumo ir monitoringo funkcijas. Valdomi per konsolės interfeisą/CLI, Telnet/SSH, SNMP, WEB. L2+ komutatoriai papildomai palaiko dali L3 funkcijų, tokiu kaip statinis maršrutizavimas. Rekomenuojami vidutiniems ir dideliems tinklams, paslaugų tiekejams.

D-LINK DES-3200-28 510026
D-LINK DES-3200-28
Valdomas komutatorius 24-Port 100Mbps+2Combo
D-LINK DES-3200-28F 510030
D-LINK DES-3200-28F
Valdomas komutatorius 24-Port 100 Mbps
ZyXEL MES3500-10 510614
ZyXEL MES3500-10
8 x FE L2 Switch + 2 x GbE Combo. Metro series.

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos