SE1550-1x24

SE1550-1x24
Kodas 501492
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Optinis stiprintuvas. 1x24dBm. 1550nm. 19'', aukštis 1U.
  • Aukštos kokybės, mažų triukšmų, galingi 980nm ir 1480nm kaupinimo lazeriai
  • Platus dinaminis įėjimo lygių diapazonas.
  • Vienas išėjimas. Opt. ateniuatorius išėjime.
  • Aukštas stiprinimas ir žemas triukšmų lygis.
  • Mikroprocesorinė valdymo ir kontrolės sistema, vietinis ir nuotolinis valdymas bei monitoringas.
  • Nuotolinis monitoringas per SNMP.
  • Lengvas valdymas ir eksploatacija.
  • 19” x 1U “framework” korpusas;
  • Optinės jungys priekyje;
  • Du maitinimo blokai su 'karšto pakeitimo' palaikimu.
Model SE1550-1x24
Code 501492
Operating wavelength range 1545 - 1565 nm
Input level -3 - +10 dBm
Total output level 1 x 24 dBm
Difference of each output power, dB ± 0.5 dB
Output power adjustable range, dBm 0 - 3 dB
Return loss, dB 55
Serial interface RS232
LAN management interface RJ45 (SNMP)
Power supply 160 ~ 260 VAC, 50Hz
Power consume < 30W
Operating temperature -10oC ~ +42oC
Storage temperature -30oC ~ +70oC
Relative humidity 5 ~ 95%
Dimensions 19' x 1U x 475mm

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

T308X SKYCOM

Kompaktiškas optinių skaidulų suvirinimo aparatas. Su lagaminėliu ir priedais.

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos