Apsauginių sistemų kabeliai

Kabeliai apsaugos sistemų jutikliams. Su alavuoto vario laidininkais.

SS4 492055
SS4
Neekranuotas. Daugiagyslis. 4 laidininkai.
SS4S 492058
SS4S
Ekranuotas. Daugiagyslis. 4 laidininkai.
SS6 492060
SS6
Neekranuotas. Daugiagyslis. 6 laidininkai.
SS6S 492062
SS6S
Ekranuotas. Daugiagyslis. 6 laidininkai.
SS8 492070
SS8
Neekranuotas. Daugiagyslis. 8 laidininkai.
SS8S 492073
SS8S
Ekranuotas. Daugiagyslis. 8 laidininkai.
SS10 492080
SS10
Neekranuotas. Daugiagyslis. 10 laidininkų.
SS10S 492084
SS10S
Ekranuotas. Daugiagyslis. 10 laidininkų.
SSM4x0.5TC 492104
SSM4x0.5TC
Neekranuotas. Viengyslis. 4 laidininkai.
SSM6x0.5TC 492110
SSM6x0.5TC
Neekranuotas. Viengyslis. 6 laidininkai.

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos