Paskirstymo dėžės, vidinės

Paskirstymo dėžės skirtos pajungti objektus arba daug abonentų prie optinio tinklo.

TT-48 190631
TT-48
Optinė kasetė TT-48
OKB-1 190632
OKB-1
Paskirstymo dėžutė OKB-1
SFO-SCLI-A 501620
SFO-SCLI-A
24 sujungimai. 2xIN. 24xFTTH OUT
SFO-SCLI-B 501621
SFO-SCLI-B
12 sujungimų. 2xIN. 12xFTTH OUT
GP-X 501640
GP-X
Abonentinė dežutė. 2хSC duplex
SFO-RDB8 501644
SFO-RDB8
Komutacinė dėžutė daugiaaukščių pastatų optiniams paskirstymo tinklams

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos