Įrankiai optiniams kabeliams

Įrankiai optiniams kabeliams

Įrankiai optinio kabelio paruošimui
Įrankiai optinio kabelio paruošimui
Įrankiai optinio kabelio paruošimui
Įrankiai optinio kabelio paruošimui
Įrankiai skaidulų paruošimui
Įrankiai skaidulų paruošimui
Įrankiai skaidulų paruošimui
Įrankiai skaidulų sujungimui
Optinių sujungimų valymas
Optinių sujungimų valymas
Optinių sujungimų valymas
Optinių sujungimų valymo priemonės
Suvirinimo aparatai
Suvirinimo aparatai
Suvirinimo aparatai
Optinių skaidulų suvirinimo aparatai

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos