TV atšakotuvai 2-way

TV signalų atšakotuvai diapazonui iki 1GHz. Nukreipia dalį signalo energijos nuo pagrindinės linijos. 2 atšakos. Atšakotuvai be indekso - standartinė serija. Atšakotuvai su indeksu S - rekomenduojami DOCSIS tinklams.

S872/8 460210
S872/8
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 8dB
S872/9 460211
S872/9
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 9dB
S872/10 460220
S872/10
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 10dB
S872/12 460230
S872/12
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 12dB
S872/16 460240
S872/16
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 16dB
S872/20 460250
S872/20
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 20dB
S872/24 460260
S872/24
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 24dB
No image 460274
S812S/8
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 8dB. S serija
No image 460275
S812S/10
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 10dB. S serija
No image 460276
S812S/12
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 12dB. S serija
No image 460277
S812S/16
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 16dB. S serija
No image 460278
S812S/20
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 20dB. S serija
No image 460279
S812S/24
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 24dB. S serija

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos