TV atšakotuvai 2-way

TV signalų atšakotuvai diapazonui iki 1GHz. Nukreipia dalį signalo energijos nuo pagrindinės linijos. 2 atšakos. Atšakotuvai be indekso - standartinė serija. Atšakotuvai su indeksu S - rekomenduojami DOCSIS tinklams.

S872/8 460210
S872/8
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 8dB
S872/9 460211
S872/9
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 9dB
S872/10 460220
S872/10
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 10dB
S872/12 460230
S872/12
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 12dB
S872/16 460240
S872/16
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 16dB
S872/20 460250
S872/20
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 20dB
S872/24 460260
S872/24
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 24dB
No image 460274
S812S/8
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 8dB. S serija
No image 460275
S812S/10
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 10dB. S serija
No image 460276
S812S/12
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 12dB. S serija
No image 460277
S812S/16
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 16dB. S serija
No image 460278
S812S/20
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 20dB. S serija
No image 460279
S812S/24
Dviejų atšakų abonentinis atšakotuvas. 24dB. S serija

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos