Įrankiai koaksialiniams kabeliams

Įrankiai koaksialiniams kabeliams: kabelio apdorojimas, jungčių užspaudimas.

HT-322 560032
HT-322
Paruošimo įrankis su trigubu peiliu, RG58, RG59, RG6 kabeliams
SC-SFm-T75-5 560051
SC-SFm-T75-5
Įrankis rakinamoms F - apkrovoms SC-FM-T75-5.
HT-224D 560058
HT-224D
Universalus '3-in-1' raktas F-jungtims užsukti
UNI-ST2 560093
UNI-ST2
Paruošimo įrankis su dvigubu peiliu, RG58, RG59, RG6 kabeliams.
UNI-CRH 560099
UNI-CRH
HEX replės F jungtims užspausti. 0.360', 0.322'.
UNI-CRM 560100
UNI-CRM
HEX replės F jungtims užspausti. 0.475', 0.359', 0.100'.
UNI-CRF 560110
UNI-CRF
HEX replės F jungtims užspausti. 0.476', 0.322', 0.100'
UNI-CRD 560117
UNI-CRD
HEX replės F jungtims užspausti. 0.255', 0.213', 0.068'.
HT-2208F 560127
HT-2208F
8' F kištukų užsukimo raktas.
HT-H548A 560293
HT-H548A
Replės kompresinėms F jungtims, RG59/6/11 kabeliams
HT-H518B 560298
HT-H518B
Replės kompresinėms F jungtims užspausti. RG59, RG6 kabeliams.

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos