FBT dalikliai

Optiniai dalikliai FBT. 1x2 ir 1xN ivairių dalinimo proporcijų.

CD-0S31-50-1H14 501720
CD-0S31-50-1H14
1x2, 50/50, Plastikinis korpusas, 1310/1550nm, SC/APC
CD-0S31-40-1H14 501721
CD-0S31-40-1H14
1x2, 60/40, Plastikinis korpusas, 1310/1550nm, SC/APC
CD-0S31-30-1H14 501722
CD-0S31-30-1H14
1x2, 70/30, Plastikinis korpusas, 1310/1550nm, SC/APC
CD-0S31-20-1H14 501723
CD-0S31-20-1H14
1x2, 80/20, Plastikinis korpusas, 1310/1550nm, SC/APC
CD-0S31-10-1H14 501724
CD-0S31-10-1H14
1x2, 90/10, Plastikinis korpusas, 1310/1550nm, SC/APC
CD-0S31-5-1H14 501725
CD-0S31-5-1H14
1x2, 95/5, Plastikinis korpusas, 1310/1550nm, SC/APC
FBTD124-2021T3 501732
FBTD124-2021T3
1x24, Plastikinis korpusas, 1310/1550nm, SC/APC
TS-CSB5-00-1H14 501737
TS-CSB5-00-1H14
1x6, Plastikinis korpusas, 1310/1550nm, SC/APC
CD-0S31-1-1L10 501749
CD-0S31-1-1L10
1x2, 99/1, mini-korpusas 1310/1550nm, be jungčių
CD-0S31-50-1L10 501750
CD-0S31-50-1L10
1x2, 50/50 mini-korpusas 1310/1550nm, be jungčių
CD-0S31-40-1L10 501751
CD-0S31-40-1L10
1x2, 60/40 mini-korpusas 1310/1550nm, be jungčių
CD-0S31-30-1L10 501752
CD-0S31-30-1L10
1x2, 70/30 mini-korpusas 1310/1550nm, be jungčių
CD-0S31-20-1L10 501753
CD-0S31-20-1L10
1x2, 80/10 mini-korpusas 1310/1550nm, be jungčių
CD-0S31-10-1L10 501754
CD-0S31-10-1L10
1x2, 90/10 mini-korpusas 1310/1550nm, be jungčių
CD-0S31-5-1L10 501755
CD-0S31-5-1L10
1x2, 95/5 mini-korpusas 1310/1550nm, be jungčių

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos