F, N, BNC adapteriai

Įvairūs F, TV, BNC ir kt sujungimai ir perėjimai 75Ω koaksialiniams kabeliams.

SC-IECf-IECf 480100
SC-IECf-IECf
TV lizdas - TV lizdas
SC-Ff-Ff 480730
SC-Ff-Ff
F lizdas - F lizdas
F splice Washer&Nut 480731
F splice Washer&Nut
TV signalo ateniuatoriai
SC-Ff-Ff-RP 480735
SC-Ff-Ff-RP
F lizdas - F lizdas. 2GHz
SC-Fm-Fm 480740
SC-Fm-Fm
F kištukas - F kištukas
SC-Ff-Fm-quick 480748
SC-Ff-Fm-quick
F lizdas - F kištukas (greito pajungimo)
SC-Fm-IECf 480780
SC-Fm-IECf
F kištukas - TV lizdas
SC-Ff-IECm 480790
SC-Ff-IECm
F lizdas - TV kištukas
SC-Ff-IECm-L 480791
SC-Ff-IECm-L
F lizdas - TV kištukas (kampinis)
SC-Ff-IECf-L 480801
SC-Ff-IECf-L
F lizdas - TV lizdas (kampinis)
SC-Fm-RCAf 480803
SC-Fm-RCAf
F kištukas - RCA lizdas
SC-Ff-BNCm 480805
SC-Ff-BNCm
F lizdas - BNC kištukas
SC-RCAf-BNCm 480808
SC-RCAf-BNCm
RCA lizdas - BNC kištukas
SC-Ff-RCAm 480809
SC-Ff-RCAm
F lizdas - RCA kištukas.

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos