CAT5E lauko kabeliai

CAT5E LAN kabeliai lauko instaliacijai. UTP ir STP

DATAFIBER CAT.5E UTP 25P OUTDOOR 490618
DATAFIBER CAT.5E UTP 25P OUTDOOR
Neekranuotas lauko CAT 5E. 25 poros. PE
UNISPECTRA CAT5E/STP OUTDOOR 490651
UNISPECTRA CAT5E/STP OUTDOOR
Ekranuotas lauko CAT 5E. 4 poros. PE
DATAFIBER CAT5E/UTP/J 490656
DATAFIBER CAT5E/UTP/J
Neekranuotas lauko CAT 5E. 4 poros. Dvigubas apvalkalas
UNISPECTRA CAT5E/STP/J 490657
UNISPECTRA CAT5E/STP/J
Ekranuotas lauko CAT 5E. 4 poros. Dvigubas apvalkalas
DATAFIBER CAT5E UTP/JMS.051 490661
DATAFIBER CAT5E UTP/JMS.051
Neekranuotas lauko CAT 5E. 4 poros. Dvigubas apvalkalas. Nešančioji viela
UNISPECTRA CAT5E/STP/JMS.051 490663
UNISPECTRA CAT5E/STP/JMS.051
Ekranuotas lauko CAT 5E. 4 poros. Dvigubas apvalkalas. Nešančioji viela

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos