Optiniai mazgai TELMOR

TELKOM TELMOR įranga. Abonentiniai (FTTH), Naminiai (FTTB) ir ir magistraliniai optiniai imtuvai su atbuliniu kanalu.

501440
MON 1923M
Optinis imtuvas su atbuliniu kanalu FTTB tinklams.
501380
MON 1629LN
Optical mazgas MON 1629LN
501400
MON 2729
Modulinis optinis mazgas
501402
RX-2729
Optinio imtuvo modulis MON 2729
501403
TX-2729 1550nm DFB
Optinis išėjimas MON 2729
501405
FPA 17
FPA 17 filtras
501406
Optinio kabelio įvadas MON imtuvams. PG11 2 cables
Optinio kabelio įvadas MON imtuvams. PG11 2 kabeliai
501436
OTBM-1310 FP
1310nm atbul.kanalo FP siųstuvas MON1923M
501437
OTBM-1550 CWDM
1550nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501438
OTBM-1570 CWDM
1570nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501439
OTBM-1590 CWDM
1590nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501441
OTBM-1510 CWDM
1510nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501442
OTBM-1530 CWDM
1530nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501443
OTBM-1470 CWDM
1470nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501444
OTBM-1490 CWDM
1490nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501445
OTBM-1410 CWDM
1410nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501446
OTBM-1450 CWDM
1450nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501447
OTBM-1430 CWDM
1430nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501448
OTBM-1610 CWDM
1610nm atbul.kanalo siųstuvas imtuvui MON1923M
501449
OTBM-1310 DFB
1310nm atbul.kanalo DFB siųstuvas MON1923M

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

Visos naujienos