WDM multiplekseriai

WDM pasyvūs multiplekseriai skirti sujungti arba atskirti signalus su skirtingomis bangomis.

WDM 1310+1490/1550nm 501770
WDM 1310+1490/1550nm
WDM multiplekseris 1310+1490/1550nm. High Isolation
Kaina su PVM: 119.43 €
Kaina be PVM: 98.70 €
FWDM 1310+1490 Ref / 1550nm Pass. Metal tube. SC/APC 501771
FWDM 1310+1490 Ref / 1550nm Pass. Metal tube. SC/APC
FWDM 1310+1490 Ref / 1550nm Pass. 5.5mm metal tube

Naujienos

EV stotelės

EV stotelės

Ratio Electric - Elektromobilių įkrovimo stotelės ir priedai. 

NF-8209

Daugiafunkcinis LAN kabelio testeris (tracker, toner, Probe with PoE)

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos