Kabelių sujungimai.

Įvairūs LAN kabelių sujungimai ir adapteriai. CAT5E ir CAT6, UTP ir STP

STA-CB-U-5E 190905
STA-CB-U-5E
UTP kabelio sujungimo dėžutė, CAT5E
No image 190906
STA-CB-S-5E
STP kabelio sujungimo dėžutė, CAT5E
STA-CB-U-6 190907
STA-CB-U-6
UTP kabelio sujungimo dėžutė, CAT6
STA-CB-S-6 190908
STA-CB-S-6
STP kabelio sujungimo dėžutė, CAT6
STA-RJ45-RJ45-S-5E 190913
STA-RJ45-RJ45-S-5E
Sujungimas RJ45, ekranuotas, CAT5E
STA-RJ45-RJ45-U-5E 190914
STA-RJ45-RJ45-U-5E
Sujungimas RJ45, neekranuotas, CAT5E
STA-8P8C 190915
STA-8P8C
Sujungimas RJ45, lizdas - lizdas
STA-8P8C-1 190917
STA-8P8C-1
Sujungimas RJ45, lizdas - 2 x lizdai
STA-6P4C-2 190920
STA-6P4C-2
Sujungimas RJ11, kištukas - 2 x lizdai
STA-6P4C-1 190925
STA-6P4C-1
Sujungimas RJ11, lizdas - 2 x lizdai
SKJ-RJ12-RJ12 190930
SKJ-RJ12-RJ12
Sujungimas RJ12, lizdas - lizdas

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos