Oriniai, su trosu

Optiniai lauko kabeliai kabinimui tarp atramų. "Fig8" tipo, su trosu.

SPECTRANET SMT0MS-D-24M 491155
SPECTRANET SMT0MS-D-24M
Orinis Multi Tube. Trosas 7000N. 24xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SMT0MS-D-32SM 491156
SPECTRANET SMT0MS-D-32SM
Orinis Multi Tube. Trosas 8000N. 32xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SMT0MS-D-48SM 491157
SPECTRANET SMT0MS-D-48SM
Orinis Multi Tube. Trosas 8000N. 48xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SMT0MS-D-144SM 491159
SPECTRANET SMT0MS-D-144SM
Orinis Multi Tube. Trosas 8000N. 144xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-4SM 491263
SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-4SM
Orinis Central Tube 7x0.9mm. 4xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-12SM 491264
SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-12SM
Orinis Central Tube 7x0.9mm. 12xSM G652D skaidulų
SPECTRANET SCT0MS(R7x0,9)-0-16SM 491267
SPECTRANET SCT0MS(R7x0,9)-0-16SM
Orinis Central Tube 7x0.9mm. 16xSM G652D skaidulų
SPECTRANET SCT0MS(R7x0,9)-0-24SM 491268
SPECTRANET SCT0MS(R7x0,9)-0-24SM
Orinis Central Tube 7x0.9mm. 24xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-8SM 491269
SPECTRANET SCT0MS(R7x0.9)-0-8SM
Orinis Central Tube 7x0.9mm. 8xSM G652D skaidulos
SPECTRANET FTTHMS-2SM 491314
SPECTRANET FTTHMS-2SM
Orinis FTTH, 1.0mm viela. 2xSM G652D skaidulos
SPECTRANET FTTHMS-4SM 491315
SPECTRANET FTTHMS-4SM
Orinis FTTH, 1.0mm viela. 4xSM G652D skaidulos

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos