50Ω koaksialiniai kabeliai

50Ω koaksialiniai kabeliai ryšio sistemoms, internetui per radio ir kt

RG213
490140
RG213
Juodas, 305m
S400
490141
S400
10,3mm (0,400") Low Loss 50omų RF kabelis. Juodas. Dvigubas ekranas (90%). 305m
S600
490142
S600
Juodas, 305m
S240
490155
S240
6,1mm (0,240") lankstus Low Loss 50omų RF kabelis. Juodas. Dvigubas ekranas (90%). 305m
RG58C/U 490507
RG58C/U
5mm (0,195") lankstus 50omų RF kabelis. Juodas. Daugiagyslis. 90% ekranas. 100m

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos