Magistraliniai

Optiniai Multi Tube lauko kabeliai. Nešarvuoti.

SMTG-D-12SM 1.7kN 491000
SMTG-D-12SM 1.7kN
12xSM G652D skaidulos, 1700N dielektrinis
Kaina su PVM: 1.02 €
Kaina be PVM: 0.84 €
SMTG-D-24SM 1.7kN 491001
SMTG-D-24SM 1.7kN
24xSM G652D skaidulos, 1700N dielektrinis
Kaina su PVM: 1.31 €
Kaina be PVM: 1.08 €
SMTG-D-48SM 1,7kN 491005
SMTG-D-48SM 1,7kN
48xSM G652D skaidulos, 1700N dielektrinis
Kaina su PVM: 1.77 €
Kaina be PVM: 1.46 €
SMTG-D-72SM 1,7kN 491006
SMTG-D-72SM 1,7kN
72xSM G652D skaidulos, 1700N dielektrinis
Kaina su PVM: 2.42 €
Kaina be PVM: 2.00 €
SMTG-D-96SM 1,7kN 491007
SMTG-D-96SM 1,7kN
96xSM G652D skaidulos, 1700N dielektrinis
Kaina su PVM: 3.15 €
Kaina be PVM: 2.60 €
No image 491008
SMTG-D-144SM 1,7kN
144xSM G652D skaidulos, 1700N dielektrinis
Kaina su PVM: 4.04 €
Kaina be PVM: 3.34 €
SMTG-D-48SM RP 2.5kN 491012
SMTG-D-48SM RP 2.5kN
48xSM G652D skaidulos, 2.5kN dielektrinis, apsauga nuo griaužykų
SMTG-D-96SM RP 6kN 491017
SMTG-D-96SM RP 6kN
96xSM G652D skaidulos, 6kN dielektrinis, apsauga nuo griaužykų
SPECTRANET SMT0-D-48SM 491115
SPECTRANET SMT0-D-48SM
Kaina su PVM: 0.88 €
Kaina be PVM: 0.73 €
No image 491138
SPECTRANET SMT0-D-288SM, 18x16
288xSM G652D skaidulos, 2700N dielektrinis
Kaina su PVM: 4.96 €
Kaina be PVM: 4.10 €
SMTG-D-12SM 4kN 491272
SMTG-D-12SM 4kN
12xSM G652D skaidulos, 4000N dielektrinis
Kaina su PVM: 1.14 €
Kaina be PVM: 0.94 €
SMTG-D-24SM 4kN 491273
SMTG-D-24SM 4kN
24xSM G652D skaidulos, 4000N dielektrinis
SMTG-D-48SM 4kN 491274
SMTG-D-48SM 4kN
48xSM G652D skaidulos, 4000N dielektrinis
SMTG-D-96SM  4kN 491276
SMTG-D-96SM 4kN
96xSM G652D skaidulos, 4000N dielektrinis
SMTG-D-144SM 4kN 491277
SMTG-D-144SM 4kN
144xSM G652D skaidulos, 4000N dielektrinis
Kaina su PVM: 6.29 €
Kaina be PVM: 5.20 €

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

FullAXS field install set for FTTA cables. 0.5m

FullAXS surenkama jungtis FTTA kabeliams. 0.5m

Aukšto galingumo Multipath EDFA stiprintuvai.

Aukšto galingumo Multipath EDFA stiprintuvai.

MultiPath serijos optiniai stiprintuvai - tai yra universalus, lankstus ir kompaktiškas sprendimas, apjungiantis aukšto galingumo (iki 5000mW arba +37dBm) EDFA su aukšto tikslumo optiniu dalikliu.

Visos naujienos