Smart FE ir GbE komutatoriai

"Protingi" Fast Ethernet ir Gigabit Ethernet WEB valdomi SMART komutatoriai su galimybę konfigūruoti tokias pagrindines L2 funkcijas kaip VLAN, ACL, STP, QoS, LAG, IGMP, Port Mirror ir kt. Rekomenduojamas nedideliems ir vidutiniems tinklams, ofisams.

ZyXEL GS1920-24 510600
ZyXEL GS1920-24
24 x GbE + 4 x GbE Combo.
Edgecore ECS2100-10T 511120
Edgecore ECS2100-10T
Smart komutatorius. 8GbE + 2xSFP
Edgecore ECS2100-28T 511123
Edgecore ECS2100-28T
GbE L2 smart switch. 24GbE + 4xSFP
Edgecore ECS2100-52T 511126
Edgecore ECS2100-52T
GbE L2 smart switch. 48GbE + 4xSFP

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos