Optiniai siųstuvai SPECTRA

SPECTRA įranga. 1310nm ir 1550nm optiniai siųstuvai.

ST1528 501500
ST1528
1550nm ExMod, 2x8dBm, 13~19SBS, 19"
ST1529 501501
ST1529
1550nm ExMod, 2x9dBm, 13~19SBS, 19"
ST8606 501510
ST8606
1310nm DirectMod, 10mW/7.8dBm, 19"
ST8610-1550 501514
ST8610-1550
1550nm DirectMod, 10mW/10dBm, 19"
ST8610 501515
ST8610
1310nm DirectMod, 10mW/10dBm, 19"
ST8614 501517
ST8614
1310nm DirectMod, 14mW/11.5dBm, 19"
ST8622 501520
ST8622
1310nm DirectMod, 22mW/13.4dBm, 19"
ST8631 501526
ST8631
1310nm DirectMod, 31mW/14.9dBm, 19"
ST8626 501527
ST8626
1310nm DirectMod, 26mW/14.2dBm, 19"

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos