Abonentinės dėžutės

Abonentinės dėžutės skirtos pajungti vartotojus prie optinio tinklo.

SC-SC 501628
SC-SC
Abonentinė dežutė, SC-SC
Kaina su PVM: 2.66 €
Kaina be PVM: 2.20 €
SC-SC2 501638
SC-SC2
Abonentinė dėžutė, SC-SC-2
Kaina su PVM: 3.03 €
Kaina be PVM: 2.50 €

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos