GbE L2 valdomi komutatoriai

Gigabit Ethernet valdomi L2 komutatoriai palaiko visas L2 funkcijas, įskaitant tinklo saugumo ir monitoringo funkcijas. Valdomi per konsolės interfeisą/CLI, Telnet/SSH, SNMP, WEB. L2+ komutatoriai papildomai palaiko dali L3 funkcijų, tokiu kaip statinis maršrutizavimas. Rekomenuojami vidutiniems ir dideliems tinklams, paslaugų tiekejams.

SFP-155M-2SX 510029
SFP-155M-2SX
155M, 850nm, Multi Mode, 2km, duplex LC
D-LINK DGS-1210-28/ME 510301
D-LINK DGS-1210-28/ME
Valdomas komutatorius, D-LINK DGS-1210-28/ME
ZyXEL GS2210-8 510604
ZyXEL GS2210-8
8 x GbE + 2 x GbE Combo. L2 Access switch
ZyXEL GS2210-24 510605
ZyXEL GS2210-24
24 x GbE + 4 x GbE Combo. L2 Access switch
ZyXEL XGS2210-28 510609
ZyXEL XGS2210-28
24 x GbE + 4 x SFP+. L2 Access switch
ZyXEL MGS3750-28F 510610
ZyXEL MGS3750-28F
20 x GbE + 4 x GbE Combo + 4 x 10G SFP+. Metro series.
ZyXEL XGS3600-26F 510611
ZyXEL XGS3600-26F
20-port GbE Fiber L2 Switch with Four GbE Combo Ports and Two 10G Fiber Ports
ZyXEL MGS3520-28F 510612
ZyXEL MGS3520-28F
24 x SFP + 4 x GbE Combo. Metro series.
ZyXEL MGS3520-28 510613
ZyXEL MGS3520-28
24 x GbE + 4 x GbE Combo. Metro series.
BDCOM S2510 510950
BDCOM S2510
Switch 8xGigE, 2xSFP, managed
BDCOM S2528C 510953
BDCOM S2528C
Switch 24xGigE, 4xSFP, managed, 220VAC
Edgecore ECS4120-28T 511100
Edgecore ECS4120-28T
GbE L2+ managed switch. 24GbE + 4xSFP+
Edgecore ECS4120-52T 511101
Edgecore ECS4120-52T
GbE L2+ managed switch. 48GbE + 4xSFP+
Edgecore ECS4120-28F 511102
Edgecore ECS4120-28F
GbE L2+ managed switch. 20xSFP + 4xCombo + 4xSFP+
Edgecore ECS4120-28F-I 511103
Edgecore ECS4120-28F-I
GbE L2+ managed switch. 20xSFP + 4xCombo + 4xSFP+ Industrial
Edgecore ECS4100-28T 511110
Edgecore ECS4100-28T
GbE L2+ managed switch. 24GbE + 4xSFP
Edgecore ECS4100-52T 511111
Edgecore ECS4100-52T
GbE L2+ managed switch. 48GbE + 4xSFP
Edgecore ECS4100-26TX-ME 511112
Edgecore ECS4100-26TX-ME
GbE L2+ managed switch. 24GbE + 2xSFP+

Akcijos

27 %

SPECTRANET SCTG-0-24SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 24 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.