LAN jungtys, krosai, rozetės, panelės

Komutacinės panelės, krosai. abonentinės rozetės. Kabelių ir sujungimai.

Komutacinės panelės.
Komutacinės panelės.
Komutacinės panelės.
19" komutacinės komutacinės (patch) paneles. CAT5E/CAT6, UTP/STP
Rozetės
Rozetės
Rozetės
LAN rozetės ir abonentinės dėžutės. Potinkinės ir virštinkinės. CAT5E/CAT6, UTP/STP
RJ kištukai ir gaubteliai.
RJ kištukai ir gaubteliai.
RJ kištukai ir gaubteliai.
RJ kištukai. CAT5E/CAT6, UTP/STP
Kabelių sujungimai.
Kabelių sujungimai.
Kabelių sujungimai.
Įvairūs LAN kabelių sujungimai ir adapteriai. CAT5E ir CAT6, UTP ir STP
RJ lizdai
RJ lizdai
RJ lizdai
RJ lizdai. CAT5E/CAT6, UTP/STP

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos