BDCOM GEPON įranga

BDCOM GEPON (Gigabit Ethernet PON) stotys (OLT) ir abonentiniai terminalai (ONU)

BDCOM P3310 510900
BDCOM P3310
4 Ports EPON OLT, L2 managed
BDCOM P3608 510901
BDCOM P3608
8 Ports EPON OLT, L2+ managed
BDCOM P3608-2TE 510903
BDCOM P3608-2TE
8 Ports EPON OLT, L2+ managed, 2xSFP+ uplink
BDCOM P3616-2TE 510906
BDCOM P3616-2TE
16 Ports EPON OLT, L2/L3 managed, 2xSFP+ uplink
BDCOM PWR-150-AC 510910
BDCOM PWR-150-AC
PWR-150-DC, AC/DC matinimo blokas P3600 stotims
BDCOM PWR-150-DC 510911
BDCOM PWR-150-DC
PWR-150-DC, DC/DC matinimo blokas P3600 stotims
SFP-EPON-BX20 510912
SFP-EPON-BX20
EPON OLT SFP modulis, 20km, BX20, DDM
SFP-EPON-BX20+ 510913
SFP-EPON-BX20+
EPON OLT SFP modulis, 20km, BX20+, DDM
BDCOM P1501DT 510927
BDCOM P1501DT
BDCOM P1501DT EPON ONU. 1GE OUT. Plastic

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos