Kita TV tinklų įranga

Kita TV tinklų įranga

Filtrai
Filtrai
Filtrai
TV diapazono filtrai - pasyviniai įrenginiai, skirti praleisti arba nuslopinti t.t. diapazono signalus. Įvairūs modeliai pagal išpjaunamą ir praleidžiamą diapazonus. Priimami užsakymai specifinėms konfigūracijoms.
Ateniuatoriai
Ateniuatoriai
Ateniuatoriai
Atteniuatoriai - pasyviniai įrenginiai skirti nuslopinti signalą t.t. verte.
Apkrovos
Apkrovos
Apkrovos
Apkrovos - pasyviniai įrenginiai, pajungiami prie įrangos nepanaudotų klientinių išvadų. Pagerina bendrą sistemos veikimą. Rakinami apkrovų variantai taip pat neleidžia pašaliniams pasijungti prie įrangos.
Diplekseriai
Diplekseriai
Diplekseriai
Diplekseriai - pasyviniai įrenginiai, skirti sumuoti arba padalinti skirtingų diapazonų linijas.
Kiti priedai
Kiti priedai
Kiti priedai
null

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos