A/V signalų prapletėjai

Garso ir vaizdo signalų prapletėjai.

No image 487040
2299T/R
2,4GHz belaidė SCART garso/vaizdo signalų perdavimo 487041: komplektas: tik imtuvas (papildymui)sistema.
No image 487041
2299R
2,4GHz belaidė SCART garso/vaizdo signalų perdavimo 487041: komplektas: tik imtuvas (papildymui)sistema.
2288T/R 487042
2288T/R
2,4GHz belaidė RCA garso/vaizdo signalų perdavimo sistema.
No image 487045
HDMI over IP (sender receiver)
HDMI over IP perdavimo komplektas.
No image 487045R
HDMI over IP (receiver only)
HDMI over IP perdavimo komplektas (tik imtuvas).
LKV372A EU 487051
LKV372A EU
LKV372A EU,HDMI plėstuvas per vyta pora iki 60m. Su IR opcija.
LKV372PRO EU 487053
LKV372PRO EU
LKV372PRO EU,HDMI plėstuvas per vyta pora iki 60m. Su IR opcija.
LKV383 EU 487054
LKV383 EU
LKV383 HDbitT EU, HDbitT HDMI over IP plėstuvas, Euro plug

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos