TV atšakotuvai SUB

Submagistraliniai TV signalų atšakotuvai. Diapazonas iki 1GHz. Hermetiniai.

S612T/4 460550
S612T/4
Dviejų atšakų submagistralinis atšakotuvas. 4dB (daliklis)
S612T/8 460560
S612T/8
Dviejų atšakų submagistralinis atšakotuvas. 8dB
S612T/11 460570
S612T/11
Dviejų atšakų submagistralinis atšakotuvas. 11dB
S612T/14 460580
S612T/14
Dviejų atšakų submagistralinis atšakotuvas. 14dB
S612T/17 460590
S612T/17
Dviejų atšakų submagistralinis atšakotuvas. 17dB
S612T/20 460600
S612T/20
Dviejų atšakų submagistralinis atšakotuvas. 20dB
No image 460610
S612T/23
Dviejų atšakų submagistralinis atšakotuvas. 23dB
S614T/8 460650
S614T/8
Keturių atšakų submagistralinis atšakotuvas. 8dB (daliklis)
S614T/11 460660
S614T/11
Keturių atšakų submagistralinis atšakotuvas. 11dB
S614T/14 460670
S614T/14
Keturių atšakų submagistralinis atšakotuvas. 14dB
S614T/17 460680
S614T/17
Keturių atšakų submagistralinis atšakotuvas. 17dB
S614T/20 460690
S614T/20
Keturių atšakų submagistralinis atšakotuvas. 20dB
S614T/23 460700
S614T/23
Keturių atšakų submagistralinis atšakotuvas. 23dB

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos