SE1550-32x16

SE1550-32x16
SE1550-32x16
SE1550-32x16
SE1550-32x16
Kodas 501491
Minimalus kiekis pakuotėje 1
Optinis stiprintuvas. MultiPath EDFA. 32x16dBm. 1550nm. 19'', aukštis 2U.
  • Aukšto galingo optinis stiprintuvas, apjungiantis aukšto galingumo EDFA su aukšto tikslumo optiniu dalikliu;
  • 32 išėjimai, kiekviename >16dBm optinis lygis;
  • Aukštos kokybės, mažų triukšmų, galingi 980nm ir 1480nm kaupinimo lazeriai;
  • Platus dinaminis įėjimo lygių diapazonas;
  • Vienas išėjimas;
  • Aukštas stiprinimas ir žemas triukšmų lygis;
  • RJ45 valdymo interfeisas;
  • Mikroprocesorinė valdymo ir kontrolės sistema, informacija apie siųstuvo parametrus ir būseną pateikiama displėjuje;
  • Lengvas valdymas ir eksploatacija;
  • 19” x 2U “framework” korpusas;
  • Du maitinimo blokai su 'karšto pakeitimo' palaikimu.
Modelis SE1550-MP32x16
Kodas 501491
Darbinis bangų diapazonas 1545 - 1565 nm
Įėjimo galingumas -3 - +10 dBm
Konfiguracija: Išėjimai x galingumas 32 x 16 dBm
Netolygumas ± 0.5 dB
Išėjimo optinis ateniuatorius 0 - 3 dB
Triukšmų lygis < 5dB (EDFA input = 0dBm)
Optinės jungties tipas SC/APC
Atspindžių nuostoliai, dB > 55
Valdymas RS232, RJ45 (SNMP)
Maitinimas 160 ~ 260 VAC, 50Hz
Energijos suvartojimas < 70W
Darbinė temperatūra -10oC ~ +42oC
Laikymo temperatūra -30oC ~ +70oC
Aplinks drėgmė 5 ~ 95%
Matmenys 19' x 2U x 440mm

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos