Maršrutizatoriai, WiFi 5

Buitiniai maršrutizatoriai su integruotu dvigubu WLAN prieigos tašku. WiFI standartai 802.11n (WiFi 4 karta) ir 802.11ac (WiFi 5 karta)

NETIS WF2780 510509
NETIS WF2780
Gigabit Ethernet, WLAN N/AC 1200, 4x5dBi antenos.
NETIS WF2780F 510530
NETIS WF2780F
Gigabit Ethernet, WLAN N/AC 1200, 4x5dBi antenos. WAN SFP combo.
NETIS WF2880 510531
NETIS WF2880
Gigabit Ethernet, WLAN N/AC 1200, 4x5dBi antenos. USB
Iskratel Innbox E70 510540
Iskratel Innbox E70
Iskratel Innbox E70 Ethernet Home Gateway
TP-Link Archer C6 510701
TP-Link Archer C6
Gigabit Ethernet, WLAN N/AC 1200, 4x5dBi antenos + vidinė. MU-MIMO
D-LINK DIR-825/RU/R 510734
D-LINK DIR-825/RU/R
Gigabit Ethernet, WLAN N/AC 1200, 4x5dBi antenos. MU-MIMO
EWG1200GH 510750
EWG1200GH
EWG1200GH Maršrutizatorius N/AC 1200Mbps, Gigabit. USB

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos