Optiniai imtuvai TELMOR

TELKOM TELMOR įranga. Naminiai (FTTB) ir abonentiniai (FTTH) optiniai imtuvai. Be atbulinio kanalo.

MOB-100 501430
MOB-100
Optinis FTTH imtuvas.
MOB-100 box 501431
MOB-100 box
Plastikinė dėžutė imtuvui MOB100
MOB-823A 501461
MOB-823A
Naminis AGC imtuvas be monitoringo. 2x104dBuV.
MOB 729/1 501450
MOB 729/1
Optinis imtuvas FTTB tinklams. Bazė.
M-729 501451
M-729
LAN valdymo modulis MOB-729 optiniam imtuvui.
C-729 501452
C-729
Vietinis valdymo modulis MOB-729 optiniams imtuvams.
JMP/1 501453
JMP/1
Trumpiklis JMP/1
STI 3.5 501455
STI 3.5
Daliklis MOB-729 optiniams imtuvams.
TSI 2/6 501459
TSI 2/6
Atšakotuvas MOB-729 optiniams imtuvams.
TSI 1/9 501456
TSI 1/9
Atšakotuvas MOB-729 optiniams imtuvams.
TSI 1/12 501457
TSI 1/12
Atšakotuvas MOB-729 optiniams imtuvams.
TSI 1/14 501458
TSI 1/14
Atšakotuvas MOB-729 optiniams imtuvams.

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos