SE1550-23 Outdoor

SE1550-23 Outdoor
SE1550-23 Outdoor
SE1550-23 Outdoor
Kodas 501482
Optinis stiprintuvas. EDFA. 23dBm. 1550nm. Lauko sąlygoms. Hermetiškas korpusas.
  • Aukštos kokybės, mažų triukšmų, galingi 980nm ir 1480nm kaupinimo lazeriai;
  • Platus, dinaminis įėjimo lygių diapazonas;
  • Vienas išėjimas;
  • Didelis stiprinimas ir žemas triukšmų lygis;
  • RJ45 valdymo interfeisas;
  • Mikroprocesorinė valdymo ir kontrolės sistema, informacija apie siųstuvo parametrus ir būseną pateikiama ekrane;
  • Lengvas valdymas ir eksploatacija;
  • Hermetinis korpusas is AL lydinio.
Modelis SE1550-23 Outdoor
Kodas 501482
Darbinis bangų diapazonas 1545 - 1565 nm
Įėjimo galingumas -3 - +10 dBm
Išėjimo galingumas 23 dBm
Netolygumas ± 0.5 dB
Triukšmų lygis < 5dB (EDFA input = 0dBm)
Optinės jungties tipas SC/APC
Atspindžių nuostoliai, dB > 45
Valdymas RJ45 (SNMP)
Maitinimas 135 ~ 250 VAC, 50Hz
Energijos suvartojimas < 65W
Darbinė temperatūra -40oC ~ +50oC
Laikymo temperatūra -30oC ~ +70oC
Aplinkos drėgmė 5 ~ 95%
Matmenys 340mm x  130mm x  240mm

Akcijos

27 %

SPECTRANET SCTG-0-24SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 24 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

UNISPECTRA CAT6 U/UTP LSZH 4P Cca

CAT6 U/UTP 4P LSZH. CPR Cca. Mėlynas. 500m

Visos naujienos