1.25Gbps SFP duplex moduliai

1,25Gbps SFP (Small Form Factor) transiveriai. Duplex LC - dvipusis perdavimas per dvi skaidulas Atstumai nuo 3 iki 100km. Su ir be DDM diagnostika.

SFP-G-055SX DDM 510036
SFP-G-055SX DDM
1,25Gbit, Multi Mode, 850nm, duplex LC, DDM.
SFP-G-20LX DDM 510035
SFP-G-20LX DDM
1,25Gbit, 20km, 1310nm, duplex LC, DDM.
SFP-G-20LX 510034
SFP-G-20LX
1,25Gbit, 20km, 1310nm, duplex LC
SFP-G-40LX DDM 510038
SFP-G-40LX DDM
1,25Gbit, 40km, 1310nm, duplex LC, DDM.
SFP-G-120ZX DDM 510037
SFP-G-120ZX DDM
1,25Gbit, 120km, 1550nm, duplex LC, DDM palaikymas

Naujienos

EV stotelės

EV stotelės

Ratio Electric - Elektromobilių įkrovimo stotelės ir priedai. 

19T2M1

19" 12V / 240V HD+ 900p LED Digital DVB-T/T2 (Free to air) TV USB PVR & Media Player Ideal for Home, MotorHome, Boat Caravan, Camping, Truck

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos