SE1550-22

SE1550-22
Kodas 501507
Optinis stiprintuvas. EDFA. 22dBm. 1550nm. 19'', aukštis 1U.
  • Aukštos kokybės, mažų triukšmų, galingi 980nm ir 1480nm kaupinimo lazeriai
  • Platus dinaminis įėjimo lygių diapazonas.
  • Vienas išėjimas.
  • Aukštas stiprinimas ir žemas triukšmų lygis.
  • RJ45 valdymo interfeisas.
  • Mikroprocesorinė valdymo ir kontrolės sistema, informacija apie siųstuvo parametrus ir būseną pateikiama displėjuje.
  • Lengvas valdymas ir eksploatacija.
  • 19” x 1U “framework” korpusas;
  • Du maitinimo blokai su 'karšto pakeitimo' palaikimu.

 

Modelis SE1550-22
Užsakymo kodas 501507
Optinio įėjimo signalo galia -5 ~ +10 dBm
Optinio signalo bangos ilgis 1550 ± 10 nm
Optinio išėjimo signalo galia 22dBm
Išėjimo signalo galios stabilumas ± 0.5 dB
Triukšmų lygis < 5dB (EDFA input = 0dBm)
Optinės jungties tipas SC/APC
Maitinimas 90 ~ 260 VAC, 50Hz
Energijos suvartojimas < 30W
Temperatūra darbo/laikymo 0o ~ +45o / -20o ~ +65o
Drėgmė 85%
Matmenys 1U x 19' x 350mm

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos