Lauko movos ir dėžės

Movos ir dėžes skirtos sujungti optinius kabelius lauke arba kabelinėje kanalizacijoje.

501635
GP62DW-1
12 sujungimų. 3xPG.
501639
SFO-SCLO-H216U
16 sujungimų. 2xPG. 16 x FTTH out
501839
SFO-SCLV-204
Vertikali. 48 sujungimų (144 maks.).
501841
SFO-SCLV-209A
Vertikali kompaktinė. 48 sujungimai
501842
SFO-SCLV-7008
Vertikali. 96 sujungimai (144-288 maks.)
501843
SFO-SCLV-220A
Vertikali. 96 sujungimai (288 maks.).
501845
SFO-SCLH-102
Horizontali. 96 sujungimai.
501846
SFO-SCLH-E-II
Horizontali. 96 sujungimai.
501848
SFO-SCLV-M
Horizontali. 48 sujungimai
501852
SFO-SCLV-7002
Vertikali. 192 sujungimai.
501853
SFO-SCLV-306A-32SC
Vertikali. 48 sujungimai su rėmeliu 32 SC simplex adapteriams.
501854
SFO-SCLH-F02
Horizontali, kompaktinė. 4 sujungimai.
501855
SFO-SCLH-F01
Horizontali, kompaktinė. 12 sujungimai.
501856
SFO-SCLH-103
Horizontali mova. 24 sujungimai
501867
SFO-SCL-FOST-204A
Atsarginė kasetė optinėms movoms, iki 24 sujungimų.

Akcijos

-40%%

Entellbox 1200GH 1200Mbps Dual-Band Wi-Fi maršrutizatorius

Entellbox EWG1200GH tai didelio greičio abonentinis maršrutizatorius su Gigabit Ethernet variniais prievadais ir dvigubo diapazono 1200Mbps WiFi. Įrenginį galima naudoti visų Internet tiekejų tinkluose. Rekomenduojamas vartotojams, užsisaukiusiems ≥100 Mbit/s Internet planus (150Mbit/s, 200Mbit/s, 300Mbit/s ir kt.).

Visos akcijos

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.