Optinių signalų matavimas

Profesionali įranga optinės linijos parametrų matavimui.

ST3203 501580
ST3203
Rankinis mini OTDR reflektometras. 1310/1550nm, 23/21dB
ST3300B 501581
ST3300B
Rankinis OTDR reflektometras. 1310/1550nm, 32/30dB. USB
STS826 501582
STS826
OTDR launch box. 1km
S120 501588
S120
Optinis matuoklis ir analizatorius PON tinklams
ST805C-X 501589
ST805C-X
Optinis galios matuoklis PON tinklams
YW-H410B 501590
YW-H410B
Matomos šviesos šalitinis. 650nm. 1mW
Kaina su PVM: 70.66 €
Kaina be PVM: 58.40 €
JW3208C 501593
JW3208C
Rankinis galios matuoklis.
Kaina su PVM: 98.62 €
Kaina be PVM: 81.50 €
JW3109 501594
JW3109
Šviesos šaltinis, 1310nm/1550nm
Kaina su PVM: 182.23 €
Kaina be PVM: 150.60 €
ST800K 501595
ST800K
Optinis galios matuoklis
Kaina su PVM: 88.09 €
Kaina be PVM: 72.80 €
JW3105N 501599
JW3105N
Matomos šviesos šalitinis. Mini. 650nm. 10mW
Kaina su PVM: 33.28 €
Kaina be PVM: 27.50 €

Akcijos

19 %

SPECTRANET SCTG-0-12SM LSZH Eca, Blue

Kabelis. Optinis. Lauko sąlygoms. 12 skaidulų, Single Mode G652D. 'Central Tube'. Stiklo siūlų sluoksnis. Mėlynas LSZH. Eca

Visos akcijos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

Visos naujienos