Optinių signalų matavimas

Profesionali įranga optinės linijos parametrų matavimui.

YW-H410B 501590
YW-H410B
Matomos šviesos šalitinis. 650nm. 1mW
JW3208C 501593
JW3208C
Rankinis galios matuoklis.
JW3109 501594
JW3109
Šviesos šaltinis, 1310nm/1550nm
JW3105N 501599
JW3105N
Matomos šviesos šalitinis. Mini. 650nm. 10mW

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai tapo oficialiu Conax partneriu.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos