PON aktyvi įranga

GPON ir GEPON aktyvi įranga: OLT stotys ir ONU abonentinė įranga

Iskratel GPON įranga
Iskratel GPON įranga
Iskratel GPON įranga
GPON (Gigabit PON) stotys (OLT) ir abonentiniai terminalai (ONU)
BDCOM GEPON įranga
BDCOM GEPON įranga
BDCOM GEPON įranga
BDCOM GEPON (Gigabit Ethernet PON) stotys (OLT) ir abonentiniai terminalai (ONU)
BDCOM GPON įranga
BDCOM GPON įranga
BDCOM GPON įranga
BDCOM GPON (Gigabit Ethernet PON) stotys (OLT) ir abonentiniai terminalai (ONU)

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos