1.25Gbps SFP WDM moduliai

1,25Gbps SFP (Small Form Factor) transiveriai. WDM (BiDi) tipas - dvipusis perdavimas per viena skaidula Atstumai nuo 3 iki 100km. Su ir be DDM diagnostika.

SFP-WDM-G-3 SC 510043
SFP-WDM-G-3 SC
SC WDM1,25G, 3km. Komplektas : 1550nm/1310nm.
SFP-WDM-G-3 SC DDM 510020
SFP-WDM-G-3 SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 3km. Komplektas: 1550nm/1310nm.
SFP-WDM-G-3A SC 510024
SFP-WDM-G-3A SC
SC WDM 1,25G, 3km, Tx = 1310nm
SFP-WDM-G-3B SC 510025
SFP-WDM-G-3B SC
SC WDM 1,25G, 3km Tx = 1550nm
SFP-WDM-G-3A SC DDM 510021
SFP-WDM-G-3A SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 3km, Tx = 1310nm
SFP-WDM-G-3B SC DDM 510022
SFP-WDM-G-3B SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 3km Tx = 1550nm
SFP-WDM-G-20 LC 510040
SFP-WDM-G-20 LC
LC WDM1,25G, 20km. Komplektas: 1550nm/1310nm.
SFP-WDM-G-20 LC DDM 510042
SFP-WDM-G-20 LC DDM
LC WDM DDM 1,25G, 20km. Komplektas : 1550nm/1310nm.
SFP-WDM-G-20A LC 510031
SFP-WDM-G-20A LC
LC WDM 1,25G, 20km Tx = 1310nm
SFP-WDM-G-20B LC 510032
SFP-WDM-G-20B LC
LC WDM 1,25G, 20km Tx = 1550nm
SFP-WDM-G-20 SC 510041
SFP-WDM-G-20 SC
SC WDM1,25G, 20km. Komplektas : 1550nm/1310nm.
SFP-WDM-G-20 SC DDM 510044
SFP-WDM-G-20 SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 20km. Komplektas : 1550nm/1310nm.
SFP-WDM-G-20B SC DDM 510045
SFP-WDM-G-20B SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 20km Tx = 1550nm
SFP-WDM-G-20A SC DDM 510047
SFP-WDM-G-20A SC DDM
SC WDM DDM 1,25G, 20km Tx = 1310nm
SFP-WDM-G-20A SC 510055
SFP-WDM-G-20A SC
SC WDM 1,25G, 20km Tx = 1310nm
SFP-WDM-G-20B SC 510056
SFP-WDM-G-20B SC
SC WDM 1,25G, 20km Tx = 1550nm
SFP-WDM-G-20B LC DDM 510057
SFP-WDM-G-20B LC DDM
LC WDM DDM 1,25G, 20km Tx = 1550nm
SFP-WDM-G-20A LC DDM 510058
SFP-WDM-G-20A LC DDM
LC WDM DDM 1,25G, 20km Tx = 1310nm
SFP-WDM-G-20 SC 1310/1490 DDM 510092
SFP-WDM-G-20 SC 1310/1490 DDM
SC WDM DDM 1,25G, 20km. Komplektas: 1310nm/1490nm.
SFP-WDM-G-40 SC 1310/1550 DDM 510093
SFP-WDM-G-40 SC 1310/1550 DDM
SC WDM DDM 1,25G, 40km. Komplektas: 1310nm/1550nm.

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

NETIS 360R

Gigabit Ethernet, WLAN N/AC 1200, 4x5dBi antenos. MU-MIMO. USB

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos