19" optinės lentynos

Lentynos optiniams kabeliams sujungti 19" telekomunikacinėse spintose.

SP-FO-24SC-D-1U-R 501809
SP-FO-24SC-D-1U-R
24 x SC duplex. 1U. Su bėgeliais
SP-FO-48SC-S-2U 501814
SP-FO-48SC-S-2U
48 x SC simplex. 2U
SP-FO-24SC-S-1U 501815
SP-FO-24SC-S-1U
24 x SC simplex. 1U. Be bėgelių
SP-FO-12SC-D-1U-R 501816
SP-FO-12SC-D-1U-R
12 x SC duplex. 1U. Su bėgeliais
SP-FO-12SC-S-1U-R 501817
SP-FO-12SC-S-1U-R
12 x SC simplex. 1U. Su bėgeliais
SP-FO-12SC-D-1U 501818
SP-FO-12SC-D-1U
12 x SC duplex. 1U. Be bėgelių
SP-FO-24SC-D-1U 501819
SP-FO-24SC-D-1U
24 x SC duplex. 1U. Be bėgelių
SP-FO-12SC-S-1U 501820
SP-FO-12SC-S-1U
12 x SC simplex. 1U. Be bėgelių

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. PUZZLE - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos