Garso ir vaizdo kabeliai

Kabeliai garso ir vaizdo signalams.

Mikrofoniniai kabeliai
Mikrofoniniai kabeliai
Mikrofoniniai kabeliai
Ekranuoti kabeliai su daugiagysliu variniu laidininku ir juoda mikšta PVC izoliacija.
Kabeliai garsiakalbiams
Kabeliai garsiakalbiams
Kabeliai garsiakalbiams
Kabeliai su daugiagysliu variniu laidininku, juodai-raudona arba skaidria PVC izoliacija.

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos