10Gbps SFP+ CWDM moduliai

SFP+-C47-10G-80 510160
SFP+-C47-10G-80
10G, 1470nm CWDM, 80km, DDM
Kaina: 239.0 €
SFP+-C49-10G-80 510161
SFP+-C49-10G-80
10G, 1490nm CWDM, 80km, DDM
Kaina: 239.0 €
SFP+-C59-10G-80 510162
SFP+-C59-10G-80
10G, 1590nm CWDM, 80km, DDM
Kaina: 239.0 €
SFP+-C61-10G-80 510163
SFP+-C61-10G-80
10G, 1610nm CWDM, 80km, DDM
Kaina: 239.0 €
SFP+-C51-10G-80 510164
SFP+-C51-10G-80
10G, 1510nm CWDM, 80km, DDM
Kaina: 239.0 €
SFP+-C53-10G-80 510165
SFP+-C53-10G-80
10G, 1530nm CWDM, 80km, DDM
Kaina: 239.0 €
SFP+-C55-10G-80 510166
SFP+-C55-10G-80
10G, 1550nm CWDM, 80km, DDM
Kaina: 239.0 €
SFP+-C57-10G-80 510167
SFP+-C57-10G-80
10G, 1570nm CWDM, 80km, DDM
Kaina: 239.0 €

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

D-Link remontas

D-Link remontas

Kompanija Elpa ir partneriai atlieka garantinį ir pogarantinį abonentinės D-Link įrangos remontą. 

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos