TV atšakotuvai 3-way

TV signalų atšakotuvai diapazonui iki 1GHz. Nukreipia dalį signalo energijos nuo pagrindinės linijos. 3 atšakos. Atšakotuvai be indekso - standartinė serija. Atšakotuvai su indeksu S - rekomenduojami DOCSIS tinklams.

S873/8 460280
S873/8
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 8dB
S873/10 460281
S873/10
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 10dB
S873/12 460282
S873/12
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 12dB
S873/14 460283
S873/14
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 14dB
S873/16 460286
S873/16
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 16dB
S873/20 460290
S873/20
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 20dB
S873/24 460291
S873/24
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 24dB
No image 460460
S813S/14
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 14dB. S serija
No image 460461
S813S/10
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 10dB. S serija
No image 460462
S813S/12
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 12dB. S serija
No image 460463
S813S/16
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 16dB. S serija
No image 460464
S813S/20
Trijų atšakų abonentinis atšakotuvas. 20dB. S serija

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

Visos naujienos