"HEAD-END" TV įranga

Centrinės TV stotys.

Astro įranga
Astro įranga
Astro įranga
ASTRO įranga. Modulinė Head End stotis U100.
Stotis DMM-1000
Stotis DMM-1000
Stotis DMM-1000
Modulinė Head End stotis DMM-1000
Profesionalūs imtuvai
Profesionalūs imtuvai
Profesionalūs imtuvai
Profesionalūs DVB-C/T/S imtuvai. Funkcijos: CI, MPEG decoder, IP streamer, ReMux ir kita.
MPEG koderiai
MPEG koderiai
MPEG koderiai
MPEG koderiai ir transkoderiai. MPEG2 ir H264. SD ir HD. Funkcijos: IP streamer, ReMux ir kita.
MPEG remultiplekseriai
MPEG remultiplekseriai
MPEG remultiplekseriai
MPEG TS remultiplekseriai. Funkcijos: ASI arba IP IN/OUT, srautų sisteminės infiormacijos redagavimas ir kita
TV moduliatoriai
TV moduliatoriai
TV moduliatoriai
TV diapazono RF moduliatoriai. Analoginiai arba DVB-T/C
Kita TV stotinė įranga
Kita TV stotinė įranga
Kita TV stotinė įranga
Kita TV stotinė įranga

Akcijos

16 %

UNISPECTRA CAT6 U/UTP OUTDOOR

Kabelis. CAT6 UTP 4 porų. Neekranuotas. Lauko sąlygoms. Viengyslis laidininkas, 23AWG. Juodas PE.

Visos akcijos

Naujienos

Anga 2019

Anga 2019

Birželio 4-9 2019 Kelno mieste kompanija Elpa ir parneriai bendradarbiaudama su Smartivus dalyvauja ANGA COM parodoje ir siūlo susipažinti su Smartivus sprendimu IPTV/OTT operatoriams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

Visos naujienos