Profesionalūs imtuvai

Profesionalūs DVB-C/T/S imtuvai. Funkcijos: CI, MPEG decoder, IP streamer, ReMux ir kita.

PBI DCH-3200P-22S2 521100
PBI DCH-3200P-22S2
DVB-S2 Imtuvas. H264/H265, SD/HD . ASI, AV out. 2xCAS, IP out
PBI DCH-3200P-22T2 521101
PBI DCH-3200P-22T2
DVB-T2 Imtuvas. H264/H265, SD/HD. ASI, AV out. 2xCAS, IP out
PBI DCH-3100P-20T 521107
PBI DCH-3100P-20T
DVB-T imtuvas. 2xCI. ASI out. CVBS, YPbPr, HDMI, 2xAudio outputs.
DCH-5200P-32S2 521110
DCH-5200P-32S2
HD 4:2:0 DVB-S2 Imtuvas. 2xCAS, MPEG-2/4 SD/HD. ASI in/out, IP out, AV out. ReMux
PBI DCH-3100P-20S2 521125
PBI DCH-3100P-20S2
DVB-S2 imtuvas. 2xCI. ASI out. CVBS, YPbPr, HDMI, 2xAudio outputs.
PBI DXP-3800D-S2 521130
PBI DXP-3800D-S2
8-channel DVB-S2 prof.imtuvas
PBI DXP-3800D-T2 521131
PBI DXP-3800D-T2
8-channel DVB-T2 prof.imtuvas
PBI DXP-8000D-S2 521132
PBI DXP-8000D-S2
8-channel DVB-S2 prof.imtuvas. FTA

Naujienos

SMARTIVUS platforma

SMARTIVUS platforma

Elpa ir partneriai pristato SMARTIVUS platformą. SMARTIVUS - kompleksinis sprendimas OTT/IPTV/HYBRID paslaugų tiekejams.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos