Central Tube, šarvuoti

Optiniai Central Tube lauko kabeliai. Šarvuoti.

SPECTRANET SCTW-0-8SM 491230
SPECTRANET SCTW-0-8SM
Vielų šarvas. 2,7kN. 8xSM G652D skaidulos.
SPECTRANET SCTW-0-16SM 491231
SPECTRANET SCTW-0-16SM
Vielų šarvas. 2,7kN. 16xSM G652D skaidulos.
SPECTRANET SCTW-0-24SM 491232
SPECTRANET SCTW-0-24SM
Vielų šarvas. 2,7kN. 24xSM G652D skaidulos.
SPECTRANET SCTGC-0-4SM 491241
SPECTRANET SCTGC-0-4SM
Šarvuotas. 4xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SCTGC-0-8SM 491242
SPECTRANET SCTGC-0-8SM
Šarvuotas. 8xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SCTGC-0-12SM 491243
SPECTRANET SCTGC-0-12SM
Šarvuotas. 12xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SCTGC-0-16SM 491244
SPECTRANET SCTGC-0-16SM
Šarvuotas. 16xSM G652D skaidulos
SPECTRANET SCTGC-0-24SM 491245
SPECTRANET SCTGC-0-24SM
Šarvuotas. 24xSM G652D skaidulos

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos