Lauko/FTTA optiniai kabeliai Single Mode

SBOK-4SM-SC/LC-10-50/50ARM 502310
SBOK-4SM-SC/LC-10-50/50ARM
4xSC- 4xLC, SM, dvig apvalk. 50cm/50cm metalizuoti galai. 10m
SBOK-4SM-SC/LC-15-50/50ARM 502311
SBOK-4SM-SC/LC-15-50/50ARM
4xSC- 4xLC, SM, dvig apvalk. 50cm/50cm metalizuoti galai. 15m
SBOK-4SM-SC/LC-20-50/50ARM 502312
SBOK-4SM-SC/LC-20-50/50ARM
4xSC- 4xLC, SM, dvig apvalk. 50cm/50cm metalizuoti galai. 20m
SBOK-4SM-SC/LC-25-50/50ARM 502313
SBOK-4SM-SC/LC-25-50/50ARM
4xSC- 4xLC, SM, dvig apvalk. 50cm/50cm metalizuoti galai. 25m
SBOK-4SM-SC/LC-7-50/50ARM 502314
SBOK-4SM-SC/LC-7-50/50ARM
4xSC- 4xLC, SM, dvig apvalk. 50cm/50cm metalizuoti galai. 7m
SBOK-4SM-LC/LC-10-50/50ARM 502320
SBOK-4SM-LC/LC-10-50/50ARM
4xLC- 4xLC, SM, dvig apvalk. 50cm/50cm metalizuoti galai. 10m
SBOK-4SM-LC/LC-15-50/50ARM 502321
SBOK-4SM-LC/LC-15-50/50ARM
4xLC- 4xLC, SM, dvig apvalk. 50cm/50cm metalizuoti galai. 15m
SBOK-4SM-LC/LC-20-50/50ARM 502322
SBOK-4SM-LC/LC-20-50/50ARM
4xLC- 4xLC, SM, dvig apvalk. 50cm/50cm metalizuoti galai. 20m

Naujienos

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Headway NE-48D100-NP

Headway NE-48D100-NP, Li-Ion Battery Module. 48V, 100Ah

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Mūsų partneris – kompanija BDCOM

Access, aggregation ir core lygio įranga: L2/L3 komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės.
Gigabit Ethernet Passive Optical Network (GEPON) įranga:OLT koncentratoriai ir abonentiniai ONU įrenginiai.

Visos naujienos