Optiniai adapteriai

Optiniai sujungimai: Single Mode ir Multi Mode, Simplex ir Duplex, PC, UPC ir APC ...

SFO-S-S-FC-CE 503001
SFO-S-S-FC-CE
FC - FC, viengubas, D-hole
Kaina: 0.58 €
SFO-S-S-SCA-CE 503010
SFO-S-S-SCA-CE
SC/APC - SC/APC, viengubas.
Kaina: 0.33 €
SFO-S-D-SCA-CE 503015
SFO-S-D-SCA-CE
SC/APC-SC/APC, dvigubas.
Kaina: 0.64 €
SFO-S-S-SC-CE 503050
SFO-S-S-SC-CE
SC/PC-SC/PC, viengubas.
Kaina: 0.3 €
SFO-S-S-SC-CE/f 503051
SFO-S-S-SC-CE/f
SC/PC-SC/PC, viengubas, be flanšų.
SFO-S-D-LC-CE 503052
SFO-S-D-LC-CE
LC/PC-LC/PC, dvigubas.
Kaina: 0.99 €
SFO-M4-D-SC-CE 503056
SFO-M4-D-SC-CE
SC-SC dvigubas MM OM3, OM4. Aqua
Kaina: 0.77 €
SFO-S-D-SC-CE 503090
SFO-S-D-SC-CE
SC/PC-SC/PC, dvigubas.
Kaina: 0.49 €
No image 503093
SC simplex aklė
Kaina: 0.27 €

Naujienos

Conax CAM moduliai

Conax CAM moduliai

Elpa ir partneriai yra oficialus Conax partneris.

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos