Kabeliai

Optinio ryšio kabeliai
Optinio ryšio kabeliai
Optinio ryšio kabeliai
Visų tipų optinio ryšio kabeliai vidaus ir lauko darbams.
LAN ir telefonijos kabeliai
LAN ir telefonijos kabeliai
LAN ir telefonijos kabeliai
CAT3, CAT5E, CAT6, CAT6a LAN kabeliai. Telefoniniai kabeliai
Koaksialiniai ryšio kabeliai
Koaksialiniai ryšio kabeliai
Koaksialiniai ryšio kabeliai
50Ω ir 75Ω koaksialiniai kabeliai ryšio sistemoms, TV tinklams, vaizdo stebėjimo sistemoms ir kt.
Garso ir vaizdo kabeliai
Garso ir vaizdo kabeliai
Garso ir vaizdo kabeliai
Kabeliai garso ir vaizdo signalams.
Signalizacijos ir signaliniai kabeliai
Signalizacijos ir signaliniai kabeliai
Signalizacijos ir signaliniai kabeliai
Kabeliai apsaugos sistemų jutikliams, priešgaisrinių sistemų jutikliams, signaliniai kabeliai.

Naujienos

MPO-4xLC duplex, OM3, 3m

Fiber Optic Patch Cable, 3m length. MPO(female) UPC to 4x LC Duplex UPC
Multimode Fiber. OM3 grade. Aqua color LSZH jacket cable

QSFP+ ir QSFP28

QSFP+ ir QSFP28

Siūlome naujus QSFP+ ir QSFP28 modulius 40Gb/s ir 100Gb/s Ethernet tinklams.

Visos naujienos